Narlıdere – Boğaziçi

“Mutfak alanında mükemmellik” uzun süredir Boğaziçi Restoran grubunun deneyiminin bir parçası.
1993'den beri yeme içme trendlerini belirleyen mükemmelliyetçiliği ile bir İzmir klasiği olan Boğaziçi Restorant grubu olarak bir konuda daha iddiamızı sürdürüyoruz. ”İzmir’in en güzel Manzaraları, en özel noktaları Boğaziçi kalitesiyle buluşacak...”

Bu iddiadan yola çıkarak,İzmir’in en özel noktasında konumlanan Boğaziçi Narlıdere ,birbirinden lezzetli yemekleri, konforlu ortamı ,denize Sıfır konumu ve muhteşem İzmir manzarasıyla misafirlerini unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.
600 kişilik kapasiteye sahip denize sıfır restoranı,geniş otopark alanı,açılır kapanır otomatik cam ve tente sistemi ve toplantı salonu, lezzet ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen tavrı ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

En keyifli yemekler ancak ailenin tüm fertleri mutluysa bir şölene dönüşür. Bu bilinçle küçük misafirlerimize de unutmadık.Elektronik sistem geniş oyun alanı çocuklarınız ve siz değerli misafirlerimizin huzurlu ve keyifli saatler geçirmesi için tasarlandı.

Deniz kıyısında olmanın tüm hafifliği ve neşesini ,martıların kanat çırpışları ile size ulaştıran Boğaziçi Narlıdere ,lezzetleri ve ambiyansı ile İzmir’i anlatan, tam bir İZMİR mekanı...

BOĞAZİÇİ'NDE ÜNLÜ İSİMLER