Bostanlı – Boğaziçi

Kendini işine adamış ödüllü ustalar ve onların yarattığı tarifsiz lezzetler, zarif ve şık bir sunum,güler yüzlü,eğitimli ve dil bilen kusursuz bir ekiple birleşti .

İşte Boğaziçi restoran, 1993 yılında Bostanlı’da bu iddialı ekiple çıktığı yolda Et ve balık ağırlıklı menüsü,eşsiz mutfağı,damakta iz bırakan tatlarıyla misafirleriyle buluşuyor.

Boğaziçi Bostanlı ,Ahşap ağırlıklı şık dizaynı,sıcak ve nezih atmosferi ve 300 kişilik kapasitesi, açık alanda klima sistemi ile sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebileceğiniz,iş yemeklerinizi ve sunumlarınızı organize edebileceğiniz bir mekan olarak tasarladı.

Vale hizmeti,paket servisi,maç keyfi için dev ekran TV ler,pazar günleri Boğaziçi kalitesinde sunulan dillere destan serpme kahvaltısı ve keyifli bir yemeğe çocuklarıyla gelmek isteyen aileler için IPAD hizmeti gibi tüm detaylar sizler için düşünüldü.

Şehrin tam ortasında,tramvayların eşlik ettiği yaşayan,sıcacık bir sokakta ,usta şeflerinin hünerli ellerinde hayat bulan deniz ürünleri,meze ve kebapları ,yemeği zevke dönüştüren menüsü ile Bostanlı Boğaziçi sizleri bekliyor.

BOĞAZİÇİ'NDE ÜNLÜ İSİMLER