1993 yılından beri İzmir, Bostanlı’da hizmet vermekte olan Boğaziçi Ocakbaşı Restaurant’a Üçkuyular vapur iskelesinin üzerinde olan ikinci şubemizi de 2010 yılı ekim ayında hizmete açtık.  Siz değerli lezzet tutkunlarına hem et hem balık mutfağımızla tüm lezzetleri bir arada, üstelik  körfez manzarası eşliğinde sunmaya devam ediyoruz.

   İzmirli işadamı Cem  Kocatoros’un  kuruculuğunu ve işletmeciliğini yaptığı Boğaziçi Restaurantlar grubu, körfezin iki yakasında da,  her yönüyle İzmirlilerin vazgeçilmez adresi. Eşsiz tatlarındaki başarısıyla’ Yılın Şef  Aşçısı’ ünvanıyla  ödüllendirilen Burhanettin Keskin ve alanında usta şefleriyle,servis ve sunumdaki  başarı ve kaliteli  ilkesiyle hareket eden Üçkuyular Boğaziçi Restaurant;  gerek hijyene verdiği önem, gerekse  güler yüzlü çalışanlarıyla kaliteli hizmet sunmaktadır.

   Her damak tadına uygun lezzetlerin bulunduğu restaurantta  geleneksel ocakbaşı  lezzetlerinin yanında ayrıca balık çeşitlerinin en tazesini uygun fiyatlarla bulmak mümkün.Ege’nin eşsiz güzellikteki sularından tutulup günlük servis edilen zengin bir balık menüsüne, 40 çeşit leziz mezemiz eşlik ediyor.

   Açık ve kapalı olmak üzere 800m’ alanda hizmet veren restaurantımızda iki salonumuzda toplam 400 kişi ağırlayabiliyoruz. Ayrıca 150 araçlık otoparkımızla park sorununu ortadan kaldırıyoruz.

  15 yılı aşkın bir süredir lezzetin adresi haline gelen Boğaziçi Restaurant, Üçkuyular İskelesinde de lezzetli et menülerini,meze çeşitlerini ve salataları İzmirlilerin beğenisine sunuyoruz .
Pazar günleri  10.00-16.00 saatleri arasında tamamen organik ürünlerle hazırlanan serpme köy kahvaltımızı mutlaka denemenizi  tavsiye ediyoruz.

   Deniz manzarasına karşı, huzurlu bir ortamda,  kaliteli servis ve uygun fiyat seçenekleriyle, kahvaltı ve yemekleri şölene dönüştürüyoruz.

   Dilerseniz Boğaziçi Restaurant farkını Sayın Gazeteci Yazar Reha Muhtar’ın hakkımızda yazmış olduğu bir cümleyle özetleyelim:
 
  “  Bir yemek bu kadar farklı, bu kadar lezzetli mi olur ?

 

 

BOĞAZİÇİ RESTAURANT ÜÇKUYULAR

Mustafa Kemal Sahil Bulvarı Vapur İskeleri Üstü   Üçkuyular - İzmir

Tel : 0.232. 278 88 88 - 278 99 99    Fax : 0.232. 278 13 11

           Restaurant Seçiniz :    Bostanlı  -  Üçkuyular